- Reklama -zprávy
- Reklama -zprávy

Je dobrý nápad půjčovat si peníze na svatbu?

Date:

Share:

Svatba je velice důležitým milníkem v životě každého z nás. Jedná se o nezapomenutelný okamžik, kdy se partneři oficiálně stanou manželi. Je ale dobrý nápad si na svatbu půjčit peníze? Vstup do manželství už s dluhem může vzpomínky na tento významný den zakalit.

Kolik stojí svatba?

Vzhledem k důležitosti tohoto obřadu a pevné víře, že se jedná o událost, která se bude konat pouze jednou v životě, jsou mnozí ochotni za tento den dát opravdu hodně. Různé agentury a společnosti odhadují, že tento jeden den by vás mohl klidně přijít i na dvě stě tisíc korun.

Svatba je moment, kdy pár touží po možnosti svou vzájemnou lásku vyjádřit všemi možnými způsoby a úplně všem ji i předvést. Současně také chtějí být nejkrásnější na světě, obzvláště ženy. Chtějí mít tento den prostě dokonalý. Ovšem za jakou cenu?

Bývají lidé ochotni si na svatební obřad půjčit?

Přestože se může jednat o až astronomické částky, poměrně velká část populace je ochotná si na tuto událost půjčit. Obecně se potřeba získat nějaké ty peníze navíc vyskytuje převážně u mladších párů, protože ty ještě nemají tolik našetřeno.

Mít krásný svatební obřad a mít možnost se o svou radost podělit s rodinou a přáteli je skvělé. Pamatujte však, že zatímco svatba proběhne během jednoho dne, vaše případné dluhy mohou trvat až několik let.

Jak k tomu přistoupit?

Pokud jste rozhodnuti, že svatba musí být prostě dokonalá a nejste ochotni ze svých nároků ustoupit, zvažte, zda budete schopni a ochotni půjčku na svatbu splácet i následující měsíce a roky. Pokud ano, není nic špatného na tom obrátit se pro pomoc u nějaké bankovní či nebankovní společnosti. Koneckonců si nemusíte hned půjčovat nějaké ohromné částky.

Krátkodobé půjčky jako je například rychlá půjčka vám mohou poskytnout i pouhých pár tisíc navíc, které budete moci použít na co bude potřeba, a váš dluh můžete splatit i v řadě pouhých pár měsíců.

Jestliže však váháte nad vašimi možnosti, pak určitě existuje mnoho dostupnějších variant svateb a případné alternativy pro její součásti. Svatba přece není o tom, kolik se na její zorganizování utratí peněz. Chcete mít na svatbu přece pouze hezké vzpomínky. A mezi ty nezvladatelné dluhy opravdu nepatří.

━ nové příběhy

Chcete věnovat k Vánocům šperky? Poradíme vám, čím zajisté potěšíte

Ať se nám to líbí nebo ne, Vánoce se rychle blíží a mnozí z nás začali alespoň přemýšlet o tom, čím letos potěší svým nejbližší....

Pečujte o svůj kávovar. Na oplátku bude vařit chutnou kávu a prodloužíte jeho životnost.

Chuť kávy z kávovaru je z velké části ovlivněna zrny, která do něj nasypeme. Věděli jste ale, že chuť může být neblaze ovlivněna také zanedbanou péčí...

Syndrom dráždivého tračníku jako ženská populační nemoc?

Z celkového počtu populace trpící obtížemi provázející syndrom dráždivého tračníku, jsou to právě ženy, které jsou IBS zasaženy nejčastěji – příznaky trpí až 30% z...

Lindex ke spolupráci oslovuje nejen známé tváře

Značka Lindex během své historie spojila své reklamní kampaně s mnoha známými osobnostmi, především z řad hereček. V roce 2007 se tak v kampani objevila...

Zápis do školky: Dopřejte svému dítěti to nejlepší

Zápis do školy je velkou událostí v životě dítěte i jeho rodičů. Výběrem ideální školky zajistíte pro své dítě to nejlepší prostředí a získáte tak...
- Komerční sdělení -pr článek