- Reklama -zprávy
- Reklama -zprávy

Je dobrý nápad půjčovat si peníze na svatbu?

Date:

Share:

Svatba je velice důležitým milníkem v životě každého z nás. Jedná se o nezapomenutelný okamžik, kdy se partneři oficiálně stanou manželi. Je ale dobrý nápad si na svatbu půjčit peníze? Vstup do manželství už s dluhem může vzpomínky na tento významný den zakalit.

Kolik stojí svatba?

Vzhledem k důležitosti tohoto obřadu a pevné víře, že se jedná o událost, která se bude konat pouze jednou v životě, jsou mnozí ochotni za tento den dát opravdu hodně. Různé agentury a společnosti odhadují, že tento jeden den by vás mohl klidně přijít i na dvě stě tisíc korun.

Svatba je moment, kdy pár touží po možnosti svou vzájemnou lásku vyjádřit všemi možnými způsoby a úplně všem ji i předvést. Současně také chtějí být nejkrásnější na světě, obzvláště ženy. Chtějí mít tento den prostě dokonalý. Ovšem za jakou cenu?

Bývají lidé ochotni si na svatební obřad půjčit?

Přestože se může jednat o až astronomické částky, poměrně velká část populace je ochotná si na tuto událost půjčit. Obecně se potřeba získat nějaké ty peníze navíc vyskytuje převážně u mladších párů, protože ty ještě nemají tolik našetřeno.

Mít krásný svatební obřad a mít možnost se o svou radost podělit s rodinou a přáteli je skvělé. Pamatujte však, že zatímco svatba proběhne během jednoho dne, vaše případné dluhy mohou trvat až několik let.

Jak k tomu přistoupit?

Pokud jste rozhodnuti, že svatba musí být prostě dokonalá a nejste ochotni ze svých nároků ustoupit, zvažte, zda budete schopni a ochotni půjčku na svatbu splácet i následující měsíce a roky. Pokud ano, není nic špatného na tom obrátit se pro pomoc u nějaké bankovní či nebankovní společnosti. Koneckonců si nemusíte hned půjčovat nějaké ohromné částky.

Krátkodobé půjčky jako je například rychlá půjčka vám mohou poskytnout i pouhých pár tisíc navíc, které budete moci použít na co bude potřeba, a váš dluh můžete splatit i v řadě pouhých pár měsíců.

Jestliže však váháte nad vašimi možnosti, pak určitě existuje mnoho dostupnějších variant svateb a případné alternativy pro její součásti. Svatba přece není o tom, kolik se na její zorganizování utratí peněz. Chcete mít na svatbu přece pouze hezké vzpomínky. A mezi ty nezvladatelné dluhy opravdu nepatří.

━ nové příběhy

Mystery shopping – skvělá možnost jak si přivydělat

Mystery shopping (někdy nazývaný tajné nakupování) je vynikající způsob, jak si přivydělat. Je to velmi snadné, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti, žádné zvláštní znalosti ani...

Pořiďte si kvalitní šicí stroj, který vydrží dlouhá léta

Poohlížíte se po kvalitním šicím stroji, v šití však nejste zběhlá, a tak byste ocenila pár dobrých rad, ideálně však někoho, kdo by vám s výběrem...

Jak na psychohygienu, když máte náročné povolání

Stres, dlouhá pracovní doba, málo spánku, hodně odpovědnosti – to vše jsou faktory, které mohou činit vaši práci náročnější oproti některým jiným zaměstnáním. Obecně...

Chcete věnovat k Vánocům šperky? Poradíme vám, čím zajisté potěšíte

Ať se nám to líbí nebo ne, Vánoce se rychle blíží a mnozí z nás začali alespoň přemýšlet o tom, čím letos potěší svým nejbližší....

Pečujte o svůj kávovar. Na oplátku bude vařit chutnou kávu a prodloužíte jeho životnost.

Chuť kávy z kávovaru je z velké části ovlivněna zrny, která do něj nasypeme. Věděli jste ale, že chuť může být neblaze ovlivněna také zanedbanou péčí...
- Komerční sdělení -pr článek